Producenci

Pytania i odpowiedzi

 

1. Czy oferowane produkty są wyrobami z metali szlachetnych?

Wszystkie produkty oferowane na naszej stronie są to wyroby wykonane w całości ze srebra o próbie 925, są również cechowane oznaczeniem S925. Produkty nie zawierają niklu.

 

2. Co właściwie oznacza symbol "S925"?

Srebro o próbie 925 to nic innego jak stop srebra z domieszką innych metali, w którym zawartość samego srebra wynosi 92,5 % objętości. Czyste srebro, podobnie jak czyste złoto, jest metalem miękkim i nie nadaje się do wykonywania z niego biżuterii. Domieszki innych metali sprawiają, że srebro o próbie 925 jest materiałem twardszym oraz znacznie trwalszym, zachowując jednocześnie właściwości czystego srebra, jak np. połysk, odbijanie światła, przewodnictwo elektryczne czy też właściwości antybakteryjne.

 

3. Czy srebro może uczulać?

Srebro jest niezwykłym metalem z jeszcze jednego powodu. Z przyczyn niewyjaśnionych jeszcze do końca przez naukę, posiada ono właściwości bakteriobójcze, antywirusowe i antygrzybicze. Właściwości te znane są od dawien dawna. W poprzednich epokach, marynarze wrzucali na przykład kilka srebrnych monet do dzbanów z zapasami wody pitnej na statku, dzięki czemu woda nie psuła się i zachowywała swą świeżość.W dzisiejszych czasach medycyna potwierdza te niezwykłe właściwości srebra i stosuje sam pierwiastek do wyrobu np. narzędzi chirurgicznych lub przedmiotów opatrunkowych: srebro przyśpiesza gojenie ran, gdyż zabija bakterie. Noszone na ciele w postaci ozdób, srebro 925 zatem nie uczula, a wręcz przeciwnie, pomaga naszemu organizmowi walczyć z wszelkiego typu zarazkami.

 

3. Czy produkt nie wytrze się po pewnym czasie i nie zaczną pojawiać się różowe prześwity?

Oferowane produkty nie są posrebrzane! Biżuteria dostępna na stronie jest wykonana w całości ze srebra.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

FLYPACK MICHAŁ MICHALAK

     

Julianowska 3B

     

05-500 Piaseczno

     

kontakt.silverlove@gmail.pl 

     

+48690659178

     
Sklep internetowy Shoper.pl